Mamy pierwszą pionową kartę!

Szanowni Klienci, 

Wspólnie z Visa Bank BPS S.A. przygotował KARTĘ OLIMPIJSKĄ Visa Debit dla klientów indywidualnych Banku BPS i Banków Spółdzielczych Grupy BPS. To naprawdę wyjątkowa sztuka: jest pionowa, czarna, na awersie znajdują się tylko elementy graficzne, a wszystkie dane przeniesione zostały na rewers.

bankomat karta olimpijska

Poznajecie ten projekt? To on zdobył największą liczbę głosów pracowników Banków Spółdzielczych i Banku BPS w sierpniu zeszłego roku. Wszystkim spodobała się sympatyczna maskotka Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, czyli panda Bing Dwen Dwen ubrana w lodowy kombinezon, przypominający nieco te używane przez kosmonautów. Doceniliście też wyjątkową elegancję czarnej karty oraz jej pionowy układ.

Kto może otrzymać Kartę Olimpijską VISA Debit?

Nakład karty jest limitowany i wynosi 50 000 sztuk. Karta obecnie jest wydawana klientom indywidualnym w ramach wznowień, a także można ją zamawiać w placówkach bankowych z Grupy BPS.

Takiego projektu nie znajdziecie w żadnym innym banku!

Funkcjonalności karty

Pionowa Karta Olimpijska Visa Debit posiada funkcję zbliżeniową oraz numer CVV do płatności w Internecie. Jest to nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim wygodny i nowoczesny instrument płatniczy. Co ciekawe, numer karty, dane użytkownika i data ważności znajdują się na odwrocie. Dane nie są wypukłe. Płacąc kartą w terminalu użytkownik prezentuje tylko ciekawą grafikę, jego dane osobowe pozostają niewidoczne dla osób trzecich.

Olimpiada tuż tuż!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie odbędą się w dniach 4-20 lutego br. Z pewnością w tym czasie wielokrotnie będziecie oglądać ich maskotkę – pandę Bing Dwen Dwen. Uwieczniona na karcie zostanie z nami na dłużej.

Wydawca karty, Visa, jest światowym liderem płatności cyfrowych oraz Oficjalnym Partnerem Płatniczym i Technologicznym Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

O szczegóły zapytaj w placówkach Banku Spółdzielczego w Otwocku.

Zapraszamy.