USŁUGA PAYBYNET – SZYBKIE PŁATNOŚCI W SKLEPACH INTERNETOWYCH Z RACHUNKU BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W OTWOCKU

Bank Spółdzielczy w Otwocku wspólnie z Krajową Izbą Rozliczeniową oferuje nową atrakcyjna usługę Paybynet dla klientów korzystających z bankowości elektronicznej.

Usługa Paybynet działa w modelu "płatności linkiem" (pay-by-link). Klient płacąc za towary lub usługi w Internecie, wybiera płatność przez swój bank i zostaje przekierowany do systemu bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu widoczny jest wypełniony przelew, który wystarczy tylko zaakceptować, aby sfinalizować transakcję. Po zaakceptowaniu przelewu przez Klienta, sprzedawca od razu otrzymuje potwierdzenie i może zrealizować zamówienie.

Paybynet zapewnia również dostęp do pozostałych największych platform płatności:

  • - Przelewy24,
  • - Transferuj.pl,
  • -  eService Online,
  • - IAI Płatności,
  • - Dotpay.pl.

Dzięki temu Klienci Banku Spółdzielczego w Otwocku mają do swojej dyspozycji możliwość płacenia w tysiącach sklepów internetowych. Platforma organizacyjno-techniczna Paybynet została uznana przez Narodowy Bank Polski za system rozliczeniowy, co gwarantuje bezpieczeństwo tej formy płatności. KIR zapewnia też przejrzystość rozliczeń, ponieważ przelewy wykonywane są bezpośrednio z rachunku bankowego Klienta na rachunek bankowy sklepu lub urzędu.

Podczas finalizowania zakupów przez Internet, w zależności od strony na której dokonujemy płatności zostaniemy przekierowani w miejsce gdzie należy wybrać z listy Bank Spółdzielczy w Otwocku. W kolejnym kroku nastąpi przekierowanie na stronę logowania bankowości elektronicznej naszego Banku.