Blue Cash


BlueCash – szybka gotówka w kilka minut!
Rosnąca świadomość konsumentów sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania i produkty bankowe, które mogą być dostępne dosłownie w każdym miejscu, o każdej porze i we wszystkich kanałach elektronicznych. Blue Media S.A. jest krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) i posiada zgodę Narodowego Banku Polskiego (NBP) na prowadzenie Systemu Płatności BlueCash. System BlueCash umożliwia realizowanie przelewów natychmiastowych między odbiorcami różnych banków, dostępny przez 24 godziny na dobę oraz przez 7 dni w tygodniu.

Przelew ekspresowy między kontami w różnych bankach następuje nawet w ciągu 15 sekund! – dzięki temu nie musimy martwić się, czy pieniądze dotrą w wyznaczonym czasie. BlueCash wysyła przelewy w nocy, w święta czy w dni wolne od pracy!
Obecnie system BlueCash rozwijany jest niemal na całym świecie – dlatego praktycznie z każdego miejsca na Ziemi można dokonać szybkiej transakcji bezgotówkowej,
Maksymalna kwota jednorazowego przelewu to 20.000 zł


BlueCash – szybko, sprawnie i wygodnie!
Jak skorzystać z systemu szybkich przelewów BlueCash? Bardzo prosto! Mianowicie można tego dokonać poprzez bankowość elektroniczną. Jeśli taka usługa jest aktywna, to w formularzu do wypełnienia danych przelewu znajduje się opcja wyboru: albo tradycyjnej transakcji, albo natychmiastowej w systemie BlueCash.

Sprawdź aktualną listę obsługiwanych banków > https://platnosci.rachuneo.pl/#!/obslugiwane-banki